Wisselkoers
  • GBP/EUR +0.05%
    1.1175
    1.1149 ←→ 1.1189
  • USD/EUR -0.12%
    0.8850
    0.8830 ←→ 0.8885
  • BTC/EUR -0.08%
    8,181.0
    8,111.4 ←→ 8,224.3

1 Euro naar Braziliaanse Real (BRL)

Euro (EUR) Braziliaanse Real (BRL) Koers, Valuta Omrekenen

Verschil (vandaag): +0.17 %
EUR 1 Euro
=
6.0386 BRL Braziliaanse Real
omgekeerde › BRL / EUR: 0.16560009
laatste update: July 10, 2020 (Today) 16:59 - (1 minuut)
(EUR - BRL) update periode: 1 minuut.

EUR/BRL Chart

Euro



historische koers - EUR/BRLkoershistorische koers - BRL/EURkoers
Thu, 09/07/20201 EUR naar BRL6.01749Thu, 09/07/20201 BRL naar EUR0.16618
Wed, 08/07/20201 EUR naar BRL6.06220Wed, 08/07/20201 BRL naar EUR0.16496
Tue, 07/07/20201 EUR naar BRL6.07034Tue, 07/07/20201 BRL naar EUR0.16474
Mon, 06/07/20201 EUR naar BRL6.05179Mon, 06/07/20201 BRL naar EUR0.16524
Sun, 05/07/20201 EUR naar BRL5.97740Sun, 05/07/20201 BRL naar EUR0.16730
Sat, 04/07/20201 EUR naar BRL5.97740Sat, 04/07/20201 BRL naar EUR0.16730
Fri, 03/07/20201 EUR naar BRL5.98595Fri, 03/07/20201 BRL naar EUR0.16706
Thu, 02/07/20201 EUR naar BRL6.01573Thu, 02/07/20201 BRL naar EUR0.16623
Wed, 01/07/20201 EUR naar BRL5.98267Wed, 01/07/20201 BRL naar EUR0.16715
Tue, 30/06/20201 EUR naar BRL6.10630Tue, 30/06/20201 BRL naar EUR0.16377
Mon, 29/06/20201 EUR naar BRL6.09461Mon, 29/06/20201 BRL naar EUR0.16408
Sun, 28/06/20201 EUR naar BRL6.15812Sun, 28/06/20201 BRL naar EUR0.16239
Sat, 27/06/20201 EUR naar BRL6.15467Sat, 27/06/20201 BRL naar EUR0.16248
Fri, 26/06/20201 EUR naar BRL6.13526Fri, 26/06/20201 BRL naar EUR0.16299
Thu, 25/06/20201 EUR naar BRL5.98081Thu, 25/06/20201 BRL naar EUR0.16720
Wed, 24/06/20201 EUR naar BRL5.98729Wed, 24/06/20201 BRL naar EUR0.16702
Tue, 23/06/20201 EUR naar BRL5.82269Tue, 23/06/20201 BRL naar EUR0.17174
Mon, 22/06/20201 EUR naar BRL5.93111Mon, 22/06/20201 BRL naar EUR0.16860


Valuta omrekenen;

Valuta omrekenen