Wisselkoers
  • GBP/EUR +0.08%
    1.1129
    1.1044 ←→ 1.1137
  • USD/EUR -0.20%
    0.9008
    0.8973 ←→ 0.9034
  • BTC/EUR -0.53%
    8,489.6
    8,392.6 ←→ 8,669.0

1 Russian Roeble naar Euro (EUR)

Russian Roeble (RUB) Euro (EUR) Koers, Valuta Omrekenen

Verschil (vandaag): +0.16 %
RUB 1 Russian Roeble
=
0.0128 EUR Euro
omgekeerde › EUR / RUB: 77.95427303
laatste update: May 29, 2020 (Today) 20:25 - (1 minuut)
(RUB - EUR) update periode: 1 minuut.

RUB/EUR Chart

Euro



historische koers - RUB/EURkoershistorische koers - EUR/RUBkoers
Fri, 29/05/20201 RUB naar EUR0.01281Fri, 29/05/20201 EUR naar RUB78.06401
Thu, 28/05/20201 RUB naar EUR0.01280Thu, 28/05/20201 EUR naar RUB78.12500
Wed, 27/05/20201 RUB naar EUR0.01282Wed, 27/05/20201 EUR naar RUB78.00312
Tue, 26/05/20201 RUB naar EUR0.01286Tue, 26/05/20201 EUR naar RUB77.76050
Mon, 25/05/20201 RUB naar EUR0.01280Mon, 25/05/20201 EUR naar RUB78.12500
Sun, 24/05/20201 RUB naar EUR0.01282Sun, 24/05/20201 EUR naar RUB78.00312
Sat, 23/05/20201 RUB naar EUR0.01281Sat, 23/05/20201 EUR naar RUB78.06401
Fri, 22/05/20201 RUB naar EUR0.01282Fri, 22/05/20201 EUR naar RUB78.00312
Thu, 21/05/20201 RUB naar EUR0.01287Thu, 21/05/20201 EUR naar RUB77.70008
Wed, 20/05/20201 RUB naar EUR0.01280Wed, 20/05/20201 EUR naar RUB78.12500
Tue, 19/05/20201 RUB naar EUR0.01262Tue, 19/05/20201 EUR naar RUB79.23930
Mon, 18/05/20201 RUB naar EUR0.01258Mon, 18/05/20201 EUR naar RUB79.49126
Sun, 17/05/20201 RUB naar EUR0.01257Sun, 17/05/20201 EUR naar RUB79.55449
Sat, 16/05/20201 RUB naar EUR0.01256Sat, 16/05/20201 EUR naar RUB79.61783
Fri, 15/05/20201 RUB naar EUR0.01256Fri, 15/05/20201 EUR naar RUB79.61783
Thu, 14/05/20201 RUB naar EUR0.01260Thu, 14/05/20201 EUR naar RUB79.36508
Wed, 13/05/20201 RUB naar EUR0.01249Wed, 13/05/20201 EUR naar RUB80.06405
Tue, 12/05/20201 RUB naar EUR0.01255Tue, 12/05/20201 EUR naar RUB79.68127


Valuta omrekenen;

Valuta omrekenen