Wisselkoers
  • GBP/EUR +0.07%
    1.1178
    1.1149 ←→ 1.1189
  • USD/EUR -0.14%
    0.8850
    0.8830 ←→ 0.8885
  • BTC/EUR -0.17%
    8,172.8
    8,111.4 ←→ 8,224.3

1 Zweedse Kroon naar Euro (EUR)

Zweedse Kroon (SEK) Euro (EUR) Koers, Valuta Omrekenen

Verschil (vandaag): +0.28 %
SEK 1 Zweedse Kroon
=
0.0962 EUR Euro
omgekeerde › EUR / SEK: 10.39186441
laatste update: July 10, 2020 (Today) 17:05 - (1 minuut)
(SEK - EUR) update periode: 1 minuut.

SEK/EUR Chart

Euro



historische koers - SEK/EURkoershistorische koers - EUR/SEKkoers
Thu, 09/07/20201 SEK naar EUR0.09601Thu, 09/07/20201 EUR naar SEK10.41558
Wed, 08/07/20201 SEK naar EUR0.09613Wed, 08/07/20201 EUR naar SEK10.40258
Tue, 07/07/20201 SEK naar EUR0.09576Tue, 07/07/20201 EUR naar SEK10.44277
Mon, 06/07/20201 SEK naar EUR0.09560Mon, 06/07/20201 EUR naar SEK10.46025
Sun, 05/07/20201 SEK naar EUR0.09511Sun, 05/07/20201 EUR naar SEK10.51414
Sat, 04/07/20201 SEK naar EUR0.09537Sat, 04/07/20201 EUR naar SEK10.48548
Fri, 03/07/20201 SEK naar EUR0.09540Fri, 03/07/20201 EUR naar SEK10.48218
Thu, 02/07/20201 SEK naar EUR0.09547Thu, 02/07/20201 EUR naar SEK10.47449
Wed, 01/07/20201 SEK naar EUR0.09549Wed, 01/07/20201 EUR naar SEK10.47230
Tue, 30/06/20201 SEK naar EUR0.09550Tue, 30/06/20201 EUR naar SEK10.47120
Mon, 29/06/20201 SEK naar EUR0.09542Mon, 29/06/20201 EUR naar SEK10.47998
Sun, 28/06/20201 SEK naar EUR0.09511Sun, 28/06/20201 EUR naar SEK10.51414
Sat, 27/06/20201 SEK naar EUR0.09554Sat, 27/06/20201 EUR naar SEK10.46682
Fri, 26/06/20201 SEK naar EUR0.09547Fri, 26/06/20201 EUR naar SEK10.47449
Thu, 25/06/20201 SEK naar EUR0.09562Thu, 25/06/20201 EUR naar SEK10.45806
Wed, 24/06/20201 SEK naar EUR0.09489Wed, 24/06/20201 EUR naar SEK10.53852
Tue, 23/06/20201 SEK naar EUR0.09514Tue, 23/06/20201 EUR naar SEK10.51083
Mon, 22/06/20201 SEK naar EUR0.09484Mon, 22/06/20201 EUR naar SEK10.54407


Valuta omrekenen;

Valuta omrekenen