Wisselkoers
  • GBP/EUR -0.03%
    1.1114
    1.1103 ←→ 1.1125
  • USD/EUR -0.06%
    0.8513
    0.8503 ←→ 0.8539
  • BTC/EUR -2.16%
    9,760.5
    9,501.0 ←→ 10,014.3

1 Thai Baht naar Russian Roeble (RUB)

Thai Baht (THB) Russian Roeble (RUB) Koers, Valuta Omrekenen

Verschil (vandaag): +0.15 %
THB 1 Thai Baht
=
2.3536 RUB Russian Roeble
omgekeerde › RUB / THB: 0.42487389
laatste update: August 12, 2020 (Today) 08:50 - (1 minuut)
(THB - RUB) update periode: 1 minuut.

THB/RUB Chart




historische koers - THB/RUBkoershistorische koers - RUB/THBkoers
Tue, 11/08/20201 THB naar RUB2.34792Tue, 11/08/20201 RUB naar THB0.42591
Mon, 10/08/20201 THB naar RUB2.36076Mon, 10/08/20201 RUB naar THB0.42359
Sun, 09/08/20201 THB naar RUB2.36121Sun, 09/08/20201 RUB naar THB0.42351
Sat, 08/08/20201 THB naar RUB2.35894Sat, 08/08/20201 RUB naar THB0.42392
Fri, 07/08/20201 THB naar RUB2.35982Fri, 07/08/20201 RUB naar THB0.42376
Thu, 06/08/20201 THB naar RUB2.35796Thu, 06/08/20201 RUB naar THB0.42410
Wed, 05/08/20201 THB naar RUB2.34500Wed, 05/08/20201 RUB naar THB0.42644
Tue, 04/08/20201 THB naar RUB2.36934Tue, 04/08/20201 RUB naar THB0.42206
Mon, 03/08/20201 THB naar RUB2.34567Mon, 03/08/20201 RUB naar THB0.42632
Sun, 02/08/20201 THB naar RUB2.38040Sun, 02/08/20201 RUB naar THB0.42010
Sat, 01/08/20201 THB naar RUB2.37964Sat, 01/08/20201 RUB naar THB0.42023
Fri, 31/07/20201 THB naar RUB2.37424Fri, 31/07/20201 RUB naar THB0.42119
Thu, 30/07/20201 THB naar RUB2.33658Thu, 30/07/20201 RUB naar THB0.42798
Wed, 29/07/20201 THB naar RUB2.31345Wed, 29/07/20201 RUB naar THB0.43225
Tue, 28/07/20201 THB naar RUB2.30598Tue, 28/07/20201 RUB naar THB0.43366
Mon, 27/07/20201 THB naar RUB2.27574Mon, 27/07/20201 RUB naar THB0.43942
Sun, 26/07/20201 THB naar RUB2.26704Sun, 26/07/20201 RUB naar THB0.44110
Sat, 25/07/20201 THB naar RUB2.26919Sat, 25/07/20201 RUB naar THB0.44069


Valuta omrekenen;

Valuta omrekenen