Wisselkoers
  • GBP/EUR -0.04%
    1.1111
    1.1105 ←→ 1.1125
  • USD/EUR -0.10%
    0.8509
    0.8503 ←→ 0.8539
  • BTC/EUR -2.14%
    9,761.6
    9,501.0 ←→ 10,014.3

1 Thai Baht naar Dollar (USD)

Thai Baht (THB) Dollar (USD) Koers, Valuta Omrekenen

Verschil (vandaag): 0 %
THB 1 Thai Baht
=
0.0321 USD Dollar
omgekeerde › USD / THB: 31.13
laatste update: August 12, 2020 (Today) 08:46 - (1 minuut)
(THB - USD) update periode: 1 minuut.

THB/USD Chart

Dollar



historische koers - THB/USDkoershistorische koers - USD/THBkoers
Tue, 11/08/20201 THB naar USD0.03210Tue, 11/08/20201 USD naar THB31.15265
Mon, 10/08/20201 THB naar USD0.03212Mon, 10/08/20201 USD naar THB31.13325
Sun, 09/08/20201 THB naar USD0.03203Sun, 09/08/20201 USD naar THB31.22073
Sat, 08/08/20201 THB naar USD0.03200Sat, 08/08/20201 USD naar THB31.25000
Fri, 07/08/20201 THB naar USD0.03202Fri, 07/08/20201 USD naar THB31.23048
Thu, 06/08/20201 THB naar USD0.03213Thu, 06/08/20201 USD naar THB31.12356
Wed, 05/08/20201 THB naar USD0.03220Wed, 05/08/20201 USD naar THB31.05590
Tue, 04/08/20201 THB naar USD0.03221Tue, 04/08/20201 USD naar THB31.04626
Mon, 03/08/20201 THB naar USD0.03204Mon, 03/08/20201 USD naar THB31.21099
Sun, 02/08/20201 THB naar USD0.03199Sun, 02/08/20201 USD naar THB31.25977
Sat, 01/08/20201 THB naar USD0.03198Sat, 01/08/20201 USD naar THB31.26954
Fri, 31/07/20201 THB naar USD0.03199Fri, 31/07/20201 USD naar THB31.25977
Thu, 30/07/20201 THB naar USD0.03188Thu, 30/07/20201 USD naar THB31.36763
Wed, 29/07/20201 THB naar USD0.03185Wed, 29/07/20201 USD naar THB31.39717
Tue, 28/07/20201 THB naar USD0.03177Tue, 28/07/20201 USD naar THB31.47624
Mon, 27/07/20201 THB naar USD0.03176Mon, 27/07/20201 USD naar THB31.48615
Sun, 26/07/20201 THB naar USD0.03161Sun, 26/07/20201 USD naar THB31.63556
Sat, 25/07/20201 THB naar USD0.03164Sat, 25/07/20201 USD naar THB31.60556


Valuta omrekenen;

Valuta omrekenen