Wisselkoers
  • GBP/EUR -0.27%
    1.1550
    1.1541 ←→ 1.1589
  • USD/EUR -0.32%
    0.8303
    0.8297 ←→ 0.8338

1 Bitcoin naar Euro (EUR)

Bitcoin (BTC) Euro (EUR) Koers, Valuta Omrekenen

Verschil (vandaag): +3.89 %
BTC 1 Bitcoin
=
28,654.3002 EUR Euro
omgekeerde › EUR / BTC: 3.49E-5
laatste update: July 24, 2021 (Today) 04:47 - (1 minuut)
(BTC - EUR) update periode: 1 minuut.

BTC/EUR Chart

BitcoinEuro

BTC - Populairkoers
BTC/USD 33726.8128
BTC/EUR 28654.3002
BTC/GBP 24519.3929
BTC/CHF 31018.5497
BTC/JPY 3728583.4739
BTC/AUD 45794.2664
EUR - Populairkoers
EUR/USD 1.1770
EUR/GBP 0.8557
EUR/CHF 1.0825
EUR/JPY 130.1230
EUR/AUD 1.5982


historische koers - BTC/EURkoershistorische koers - EUR/BTCkoers
Fri, 23/07/2021 1 BTC naar EUR 27 414.46094 Fri, 23/07/2021 1 EUR naar BTC 0.00004
Thu, 22/07/2021 27 462.01099 Thu, 22/07/2021 0.00004
Wed, 21/07/2021 26 896.22342 Wed, 21/07/2021 0.00004
Tue, 20/07/2021 25 329.75231 Tue, 20/07/2021 0.00004
Mon, 19/07/2021 25 992.02699 Mon, 19/07/2021 0.00004
Sun, 18/07/2021 26 814.43952 Sun, 18/07/2021 0.00004
Sat, 17/07/2021 27 012.11735 Sat, 17/07/2021 0.00004
Fri, 16/07/2021 27 037.98276 Fri, 16/07/2021 0.00004
Thu, 15/07/2021 26 760.42984 Thu, 15/07/2021 0.00004
Wed, 14/07/2021 27 692.55982 Wed, 14/07/2021 0.00004
Tue, 13/07/2021 27 455.54478 Tue, 13/07/2021 0.00004
Mon, 12/07/2021 27 694.58128 Mon, 12/07/2021 0.00004
Sun, 11/07/2021 28 536.08946 Sun, 11/07/2021 0.00004
Sat, 10/07/2021 28 151.12003 Sat, 10/07/2021 0.00004
Fri, 09/07/2021 28 138.36898 Fri, 09/07/2021 0.00004
Thu, 08/07/2021 27 785.45574 Thu, 08/07/2021 0.00004
Wed, 07/07/2021 29 382.58758 Wed, 07/07/2021 0.00003
Tue, 06/07/2021 28 778.08033 Tue, 06/07/2021 0.00003


Valuta omrekenen;

Valuta omrekenen