Wisselkoers
  • GBP/EUR -0.27%
    1.1550
    1.1541 ←→ 1.1589
  • USD/EUR -0.32%
    0.8303
    0.8297 ←→ 0.8338

1 Singaporese Dollar naar Euro (EUR)

Singaporese Dollar (SGD) Euro (EUR) Koers, Valuta Omrekenen

Verschil (vandaag): +0.06 %
SGD 1 Singaporese Dollar
=
0.6476 EUR Euro
omgekeerde › EUR / SGD: 1.5442794
laatste update: December 8, 2021 (Today) 23:03 - (1 minuut)
(SGD - EUR) update periode: 1 minuut.

SGD/EUR Chart

Euro

SGD - Populairkoers
SGD/USD 0.7343
SGD/EUR 0.6476
SGD/GBP 0.5561
SGD/CHF 0.6765
SGD/JPY 83.5230
SGD/AUD 1.0250
EUR - Populairkoers
EUR/USD 1.1339
EUR/GBP 0.8588
EUR/CHF 1.0447
EUR/JPY 128.9829
EUR/AUD 1.5828


historische koers - SGD/EURkoershistorische koers - EUR/SGDkoers
Wed, 08/12/2021 1 SGD naar EUR 0.64713 Wed, 08/12/2021 1 EUR naar SGD 1.54528
Tue, 07/12/2021 0.65005 Tue, 07/12/2021 1.53834
Mon, 06/12/2021 0.64730 Mon, 06/12/2021 1.54488
Sun, 05/12/2021 0.64410 Sun, 05/12/2021 1.55255
Sat, 04/12/2021 0.64410 Sat, 04/12/2021 1.55255
Fri, 03/12/2021 0.64490 Fri, 03/12/2021 1.55063
Thu, 02/12/2021 0.64635 Thu, 02/12/2021 1.54715
Wed, 01/12/2021 0.64711 Wed, 01/12/2021 1.54533
Tue, 30/11/2021 0.64680 Tue, 30/11/2021 1.54607
Mon, 29/11/2021 0.64716 Mon, 29/11/2021 1.54521
Sun, 28/11/2021 0.64421 Sun, 28/11/2021 1.55229
Sat, 27/11/2021 0.64435 Sat, 27/11/2021 1.55195
Fri, 26/11/2021 0.64496 Fri, 26/11/2021 1.55048
Thu, 25/11/2021 0.65215 Thu, 25/11/2021 1.53339
Wed, 24/11/2021 0.65237 Wed, 24/11/2021 1.53287
Tue, 23/11/2021 0.65074 Tue, 23/11/2021 1.53671
Mon, 22/11/2021 0.65211 Mon, 22/11/2021 1.53348
Sun, 21/11/2021 0.65107 Sun, 21/11/2021 1.53593


Valuta omrekenen;

Valuta omrekenen