Wisselkoers
  • GBP/EUR -0.27%
    1.1550
    1.1541 ←→ 1.1589
  • USD/EUR -0.32%
    0.8303
    0.8297 ←→ 0.8338

1 Euro naar Canadese Dollar (CAD)

Euro (EUR) Canadese Dollar (CAD) Koers, Valuta Omrekenen

Verschil (vandaag): -0.02 %
EUR 1 Euro
=
1.4355 CAD Canadese Dollar
omgekeerde › CAD / EUR: 0.69664164
laatste update: December 8, 2021 (Today) 22:03 - (1 minuut)
(EUR - CAD) update periode: 1 minuut.

EUR/CAD Chart

Euro

EUR - Populairkoers
EUR/USD 1.1343
EUR/GBP 0.8593
EUR/CHF 1.0438
EUR/JPY 128.9587
EUR/AUD 1.5820
CAD - Populairkoers
CAD/USD 0.7902
CAD/EUR 0.6966
CAD/GBP 0.5987
CAD/CHF 0.7271
CAD/JPY 89.8380
CAD/AUD 1.1021


historische koers - EUR/CADkoershistorische koers - CAD/EURkoers
Wed, 08/12/2021 1 EUR naar CAD 1.43622 Wed, 08/12/2021 1 CAD naar EUR 0.69627
Tue, 07/12/2021 1.42429 Tue, 07/12/2021 0.70210
Mon, 06/12/2021 1.44001 Mon, 06/12/2021 0.69444
Sun, 05/12/2021 1.45356 Sun, 05/12/2021 0.68797
Sat, 04/12/2021 1.45356 Sat, 04/12/2021 0.68797
Fri, 03/12/2021 1.45142 Fri, 03/12/2021 0.68898
Thu, 02/12/2021 1.44753 Thu, 02/12/2021 0.69083
Wed, 01/12/2021 1.44958 Wed, 01/12/2021 0.68985
Tue, 30/11/2021 1.44715 Tue, 30/11/2021 0.69101
Mon, 29/11/2021 1.43957 Mon, 29/11/2021 0.69465
Sun, 28/11/2021 1.44749 Sun, 28/11/2021 0.69085
Sat, 27/11/2021 1.44749 Sat, 27/11/2021 0.69085
Fri, 26/11/2021 1.44658 Fri, 26/11/2021 0.69129
Thu, 25/11/2021 1.41775 Thu, 25/11/2021 0.70534
Wed, 24/11/2021 1.41854 Wed, 24/11/2021 0.70495
Tue, 23/11/2021 1.42672 Tue, 23/11/2021 0.70091
Mon, 22/11/2021 1.42653 Mon, 22/11/2021 0.70100
Sun, 21/11/2021 1.42606 Sun, 21/11/2021 0.70123


Valuta omrekenen;

Valuta omrekenen