Wisselkoers
  • GBP/EUR -0.27%
    1.1550
    1.1541 ←→ 1.1589
  • USD/EUR -0.32%
    0.8303
    0.8297 ←→ 0.8338

1 Euro naar Canadese Dollar (CAD)

Euro (EUR) Canadese Dollar (CAD) Koers, Valuta Omrekenen

Verschil (vandaag): 0 %
EUR 1 Euro
=
1.3658 CAD Canadese Dollar
laatste update: May 28, 2022 22:48 -
(EUR - CAD) update periode: 1 minuut.

EUR/CAD Chart

Euro

EUR - Populairkoers
EUR/USD 1.0733
EUR/GBP 0.8502
EUR/CHF 1.0276
EUR/JPY 136.4710
EUR/AUD 1.4990
CAD - Populairkoers
CAD/USD 0.7859
CAD/EUR 0.7322
CAD/GBP 0.6225
CAD/CHF 0.7524
CAD/JPY 99.9214
CAD/AUD 1.0975


historische koers - EUR/CADkoershistorische koers - CAD/EURkoers
Sat, 28/05/2022 1 EUR naar CAD 1.36578 Sat, 28/05/2022 1 CAD naar EUR 0.73218
Fri, 27/05/2022 1.36567 Fri, 27/05/2022 0.73224
Thu, 26/05/2022 1.37011 Thu, 26/05/2022 0.72987
Wed, 25/05/2022 1.36825 Wed, 25/05/2022 0.73086
Tue, 24/05/2022 1.37450 Tue, 24/05/2022 0.72754
Mon, 23/05/2022 1.36568 Mon, 23/05/2022 0.73224
Sun, 22/05/2022 1.35765 Sun, 22/05/2022 0.73657
Sat, 21/05/2022 1.35607 Sat, 21/05/2022 0.73743
Fri, 20/05/2022 1.35469 Fri, 20/05/2022 0.73818
Thu, 19/05/2022 1.35624 Thu, 19/05/2022 0.73733
Wed, 18/05/2022 1.34833 Wed, 18/05/2022 0.74166
Tue, 17/05/2022 1.35231 Tue, 17/05/2022 0.73948
Mon, 16/05/2022 1.33994 Mon, 16/05/2022 0.74630
Sun, 15/05/2022 1.34324 Sun, 15/05/2022 0.74447
Sat, 14/05/2022 1.34430 Sat, 14/05/2022 0.74388
Fri, 13/05/2022 1.34450 Fri, 13/05/2022 0.74377
Thu, 12/05/2022 1.35384 Thu, 12/05/2022 0.73864
Wed, 11/05/2022 1.36680 Wed, 11/05/2022 0.73164


Valuta omrekenen;

Valuta omrekenen